З’явилося відео затримання озброєних гранатами наркодилерів у Білій Церкві

У Білій Церкві у двокімнатній квартирі правоохоронці затримали злочинну групу у складі більше десяти ромів, які підозрюються у розповсюдженні наркотиків методом закладок.

Про це повідомляє канал “Espreso.TV”.

Нагадаємо, житель Білої Церкви та троє жінок організували канал постачання із Дніпропетровщини у Київську область особливо небезпечного наркотичного засобу – метадон.

Для того, щоб зафіксувати злочинну діяльність організованої групи правоохоронці провели 13 оперативних закупівель наркотичного засобу. Так, один чек метадону зловмисники продавали за 450 гривень. Під час обшуків, окрім метадону, було виявлено та вилучено: марихуану на 10 тис. гривень, бойові гранати, банківські картки, мобільні телефони, сім-карти та гроші.

Зловмисникам загрожує від 9 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело 04563.com.ua


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/93_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/93_main-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьКриміналБіла Церква,затримання,злочинна група,наркодилери,Поліція,ромыУ Білій Церкві у двокімнатній квартирі правоохоронці затримали злочинну групу у складі більше десяти ромів, які підозрюються у розповсюдженні наркотиків методом закладок. Про це повідомляє канал 'Espreso.TV'. Нагадаємо, житель Білої Церкви та троє жінок організували канал постачання із Дніпропетровщини у Київську область особливо небезпечного наркотичного засобу – метадон. Для того, щоб зафіксувати злочинну діяльність...| Київської області та України | Kiev Time
2 коментарі
  1. А где вопли о притеснении несчастных ромов?

  2. Пусть в Васильков приедут! тут цигане уже ларьки открывают и наркотой торгуют, а полиция “не видит”. даже по заявлениям. “По результатам проверки наличие наркотиков не подтвердилось”.

Sorry, comments are closed for this post