Нд. Чер 1st, 2025

Кличко звільнив чиновників-корупціонерів

Мер Києва Віталій Кличко повідомив про звільнення столичних топпосадовців, які фігурували у розслідуванні про незаконне заволодіння землею в столиці.

Зі своїх посад у КМДА звільнено:

– заступник голови КМДА Петро Оленич;
– заступник керівника КП “Київблагоустрій” Олексій Мушта;
– заступник директора КП “Спецжитлофонд” Юрій Леонов.

Звільнили депутата Київради, голову земельної комісії Михайла Терентьєва, з посади директора КП “Інженерний центр”. А фракція партії УДАР розпочала процедуру відкликання його з депутатів Київради, оскільки він є підозрюваним у кримінальному провадженні.

Звільнено:

– директор КП “Київський інститут земельних відносин” Ігор Долинський;
– директор КП “Спецжитлофонд” Володимир Шарій;
– заступниця директора Департаменту містобудування та архітектури Валентина Святина.

Директор КП Фінансова компанія “Житлоінвест” Віктор Погребний перебуває на лікарняному. Як запевнив Кличко, щойно Погребний вийде — його також звільнять.

Щодо інших посадовців, імена яких були оприлюднені в журналістському розслідуванні, Кличко наголосив, що у них невизначений процесуальний статус у кримінальному провадженні. А секретар Київради Володимир Бондаренко має статус свідка.

“І його як секретаря Київради обирали депутати. Вони і можуть його звільнити. Відповідно до регламенту Київради і процедур. Наразі він відсторонений від підготовки та ведення засідань Київради”, – сказав Кличко.

Фото: Telegram.



Related Post