Підприємці скаржаться на телефонні дзвінки від невідомих, які пропонують вирішити питання з розблокуванням податкових накладних.

У Києві шахраї телефонують підприємцям та пропонують “вирішити питання” з розблокування податкових накладних за заправку картриджа у принтері або фінансову винагороду, перераховану на банківську картку. Про це повідомили у прес-службі ДФС Києва.

“Шахраї телефонують представникам бізнесу з пропозиціями щодо “вирішення питань”, — йдеться у повідомленні.

У ДФС зазначають, що підприємці скаржаться на телефонні дзвінки від невідомих, які представляються ім’ям реальної службової особи ГУ ДФС Києва та пропонують вирішити питання з розблокуванням податкових накладних. За свої послуги шахраї просять заправити картридж на принтері або скинути гроші на банківську карту.

У ДФС закликали підприємців повідомляти про подібні або інші сумнівні пропозиції, а також про факти зловживань службовцями київської ДФС Управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у м. Києві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві водії почали отримувати SMS-повідомлення, в яких їх повідомляють про нібито здійснене ними перевищення швидкості руху.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/a0c8d7102d7f167c6bf27057cd9ae0a1_L.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/a0c8d7102d7f167c6bf27057cd9ae0a1_L-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналГУ ДФС,податкові накладні,ШахрайствоПідприємці скаржаться на телефонні дзвінки від невідомих, які пропонують вирішити питання з розблокуванням податкових накладних. У Києві шахраї телефонують підприємцям та пропонують “вирішити питання” з розблокування податкових накладних за заправку картриджа у принтері або фінансову винагороду, перераховану на банківську картку. Про це повідомили у прес-службі ДФС Києва. “Шахраї телефонують представникам бізнесу...| Київської області та України | Kiev Time