“Одруження в аеропорту” – послуга, про появу якої нещодавно оголосив аеропорт “Бориспіль”.

Сьогодні, 15 грудня, в аеропорту “Бориспіль” відбулося перше весілля. З шести пар, які подали заявку на оголошений адміністрацією аеропорту конкурс, врешті-решт обрали одну. Втім про те, що саме їм випала честь стати першою в історії летовища парою, яка одружиться в приміщенні аеровокзалу, молодята – Максим та Юлія – дізналися лише за кілька днів до церемонії.

Після церемонії одруження, на молодят чекає святкова фотосесія на летовищі разом з літаками. Одружитись в аеропорту тепер можуть всі, оплатити потрібно лише виїзну церемонію. Після цієї церемонії ще три пари висловили бажання побратися у “Борисполі”.

Нагадаємо, раніше адміністрація аеропорту “Бориспіль” повідомила про запровадження послуги “Одруження в аеропорту”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/custom.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/custom-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїАеропорт Бориспіль,одруження в аеропорту'Одруження в аеропорту' - послуга, про появу якої нещодавно оголосив аеропорт 'Бориспіль'. Сьогодні, 15 грудня, в аеропорту 'Бориспіль' відбулося перше весілля. З шести пар, які подали заявку на оголошений адміністрацією аеропорту конкурс, врешті-решт обрали одну. Втім про те, що саме їм випала честь стати першою в історії летовища парою, яка...| Київської області та України | Kiev Time