Масштабний ремонт Набережного шосе вже закінчився, але пішохідна зона перетворилась на парковку. Тепер на новій різнокольоровій плитці не гуляють кияни, а стоять десятки автомобілів.
Тротуари ремонтують, вулиці стають пішохідними зонами, а водії перетворюють навколишнє середовище на паркінги. На жаль, у столиці це стало звичною справою.

Пішохідна зона Набережного шосе перетворилась на парковку Пішохідна зона Набережного шосе перетворилась на парковку Пішохідна зона Набережного шосе перетворилась на парковку

Нагадаємо, що у квітні, після демонтажу МАФів на Андріївському узвозі та Пейзажній алеї, всю вільну територію одразу заполонили автомобілі.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Pishohidna-zona-Naberezhnogo-shose-peretvorylas-na-parkovku5.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Pishohidna-zona-Naberezhnogo-shose-peretvorylas-na-parkovku5-150x150.jpgKievTimeКиївСуспільствоНабережне шосе,парковка,пішохідна зонаМасштабний ремонт Набережного шосе вже закінчився, але пішохідна зона перетворилась на парковку. Тепер на новій різнокольоровій плитці не гуляють кияни, а стоять десятки автомобілів. Тротуари ремонтують, вулиці стають пішохідними зонами, а водії перетворюють навколишнє середовище на паркінги. На жаль, у столиці це стало звичною справою. Нагадаємо, що у квітні,...| Київської області та України | Kiev Time