На Андріївському узвозі фасад одного з будинків пофарбували в яскраво-червоний колір, через що будівля різко дисгармонує з сусідніми спорудами.

На Андріївському узвозі між будинками №38 – пам’ятка архітектури місцевого значення та №36 з’явилася будівля з фасадом яскраво-червоного кольору. Про це в Facebook повідомила спільнота ГО “Громада Андріївський узвіз”.

“На Андріївський узвіз, 36в виходили представники інспекції та зафіксували факт порушення, переконалися у відсутності погодженої документації на перетворення, здійснені на пам’ятці містобудування національного значення. За результатами повинно бути складено відповідний акт та вжито передбачені законом дії”, – йдеться у повідомленні.

Активісти звернулися зі скаргою до Управління охорони культурної спадщини, інспектори якого зафіксували порушення з боку власника

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Подільскій РДА Києва збираються вирішувати питання торгівлі на Андріївському узвозі та налагоджувати комунікацію між людьми, які беруть участь в життєдіяльності вулиці.

Фарба яка світить в темнотіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/342938.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/342938-150x150.jpgYuliyaКиївПодільський районСуспільствоАндріївський узвіз,Управління охорони культурної спадщиниНа Андріївському узвозі фасад одного з будинків пофарбували в яскраво-червоний колір, через що будівля різко дисгармонує з сусідніми спорудами. На Андріївському узвозі між будинками №38 - пам'ятка архітектури місцевого значення та №36 з'явилася будівля з фасадом яскраво-червоного кольору. Про це в Facebook повідомила спільнота ГО 'Громада Андріївський узвіз'. 'На Андріївський узвіз,...| Київської області та України | Kiev Time