В Подільскій РДА Києва збираються вирішувати питання торгівлі на Андріївському узвозі та налагоджувати комунікацію між людьми, які беруть участь в життєдіяльності вулиці.

В Києві розпочала роботу координаційна рада з упорядкування Андріївського узвозу, засідання якої надалі планується проводити щотижня. Як повідомив голова Подільської райдержадміністрації Валентин Мондрієвський, першочерговим завданням ради є проблема приведення торгівлі на Андріївському узвозі до належного вигляду.

“Актуальні питання, що обговорювалися: приведення торгівлі на Андріївському узвозі до належного вигляду, визначення асортименту товарів для продажу, розміщення торговельних місць на Алеї художників та взагалі налагодження конструктивної взаємодії та комунікації між всіма учасниками, що беруть участь в життєдіяльності вулиці”, – повідомив Мондрієвській на своїй сторінці в Facebook.

За словами Мондрієвського, метою подальшої діяльності координаційної ради стане перетворення Андріївського узвозу на сучасну, мистецьку вулицю Старого Подолу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Подільскому районі столиці хочуть перейменувати площу Червона Пресня.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/e47c1a8633d75641.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/e47c1a8633d75641-150x150.jpgYuliyaКиївПодільський районСуспільствоАндріївський узвіз,Подільська РДАВ Подільскій РДА Києва збираються вирішувати питання торгівлі на Андріївському узвозі та налагоджувати комунікацію між людьми, які беруть участь в життєдіяльності вулиці. В Києві розпочала роботу координаційна рада з упорядкування Андріївського узвозу, засідання якої надалі планується проводити щотижня. Як повідомив голова Подільської райдержадміністрації Валентин Мондрієвський, першочерговим завданням ради є проблема приведення...| Київської області та України | Kiev Time