Бордель був організований на вулиці Велика Васильківська. Клієнти, які відвідували заклад, за грошову винагороду отримували додатковий “сервіс” у вигляді інтимних послуг.

До складу угрупування входили 27-річна організаторка та троє її співучасників. Головна фігурантка займалася розподілом обов’язків та грошей між учасниками. Інші  – шукали та вербували дівчат, які надавали сексуальні послуги клієнтам.

Як встановили правоохоронці, у розважальний заклад навідувалися заможні клієнти, переважно – іноземці, котрих за бажанням обслуговували повії. Вартість “дорослих” розваг становила від 2500 гривень за годину. Розрахунок здійснювався виключно у приміщенні клубу.

Після інтимних втіх дівчата віддавали половину свого прибутку організаторам злочинної діяльності.

“У рамках кримінального провадження поліція провела одночасно два обшуки за адресами розташування нічного клубу та готелю, де жінки також надавали інтимні послуги. Звідти вилучили речові докази злочинної діяльності фігурантів: гроші, мобільні телефони, системні блоки, сервери тощо”, – розповів старший оперуповноважений УБЗПТЛ ГУНП у м. Києві Олексій Гаврилюк.

Із порушницями закону поліцейські провели профілактичні бесіди та склали протоколи за ст. 181-1 (Заняття проституцією) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Організаторці злочинного угрупування рішенням суду обрано запобіжний захід – домашній арешт. Вирішується питання щодо визначення міри запобіжного заходу іншим учасникам групи.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/prostitytki3.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/prostitytki3-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналБордель,Київ,ПоліціяБордель був організований на вулиці Велика Васильківська. Клієнти, які відвідували заклад, за грошову винагороду отримували додатковий 'сервіс' у вигляді інтимних послуг. До складу угрупування входили 27-річна організаторка та троє її співучасників. Головна фігурантка займалася розподілом обов'язків та грошей між учасниками. Інші  - шукали та вербували дівчат, які надавали сексуальні послуги...| Київської області та України | Kiev Time