Нд. Тра 26th, 2024

Телефонний тероризм у Києві: поліція встановила, звідки здійснювалась частина дзвінків

За даними поліції, частина анонімних дзвінків про “замінування” об’єктів у Києві, здійснювалася з номерів, які належать російському оператору мобільного зв’язку.

У п’ятницю, 17 листопада, через низку телефонних дзвінків із повідомленням про замінування, поліція Києва та вибухотехніки перевіряли ряд об’єктів у столиці. Ніякої вибухівки знайдено не було. В той же час, поліція встановила, що частина дзвінків була здійснена з російського Lanc Telecom (Express Teleservice), яке належіть МТС Росія. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник глави Нацполіці В’ячеслав Аброськін.

“Це вже не просто забавки, це цілеспрямована робота російських спецслужб по дестабілізації ситуації в нашій країні. Ворог, крім бойових дій, має мету – на нашій мирній території посіяти паніку та хаос. Не вийде. Правоохоронні органи на варті безпеки громадян та робитимуть все можливе, аби спокій та відчуття захищеності й надалі не лишали українців”, – написав він.

Нагадаємо, заданими поліції Києва учора, 17 листопада, правоохоронці отримали 11 повідомлень про замінування.  Об’єктами посягань у столиці називалися телеканал “ICTV”, центральний автовокзал, автовокзал “Дарниця”, станції Київського метрополітену “Либідська”, “Святошин” ,  “Дніпро” та низка торгово-розважальних центрів. Вибухівку на жодному з об’єктів знайдено не було.Related Post