Чт. Тра 23rd, 2024

У Києві масово встановлюють блокпости та перевіряють машин

Сили оборони спільно з міською владою, поліцією та іншими підрозділами проведуть у Києві безпекові навчання, у рамках яких розгорнуть тимчасові блокпости, встановлять обмежувальні знаки і проводитимуть перевірку автомобілів.

Ці заходи триватимуть 26-28 грудня.

“Навчання передбачають розгортання тимчасових блокпостів, встановлення обмежувальних знаків, елементів інженерних загороджень. За умовами, відбувається відпрацювання перевірки транспорту, документів, елементів захисту блокпосту, певні демонстраційні, пошукові та контрдиверсійні заходи”, – сказав начальник КМВА Сергій Попко.

Навчання має на меті удосконалити систему управління, організації, ефективної взаємодії для забезпечення громадської безпеки та захисту населення у випадку загострення ситуації.

“Війна не закінчилася. Загрози для столиці і її мешканців досі існують… Такі тренування потрібно проводити системно, а за результатами штатного аналізу, після тренувань, виявляти недоліки, виправити помилки і ще краще готуватися до виконання важливого завдання – захисту Києва та його мешканців від потенційних загроз”, − наголосив Попко.

Фото: КМВА.Related Post