Ср. Тра 29th, 2024

Румунія готова використовувати свої зенітні системи, щоб збивати безпілотники рф

прапор Румуніїпрапор Румунії

Румунія збиватиме дрони росії, які будуть нести загрозу для країни.

Про це заявив заступник начальника штабу оборони, генерал Георгіца Влад.

За його словами, близько 600 солдатів Румунії будуть залучені для зміцнення лінії оборони в північній частині регіону Добруджа (область між нижньою течією Дунаю і узбережжям Чорного моря). Там вже розгорнули радіолокаційні системи.

Румунський генерал зазначив, що декілька радарів вже розгорнуто, а також із НАТО обговорені рішення щодо протистояння агресії рф.

Генерал не виключив такого варіанту, що проти БпЛА росії будуть використані системи ППО Румунії. Він, наголосив, що для захисту Румунії його країна готова застосувати всі наявні військові засоби.

Нагадаємо

Дев’ятого вересня в Румунії військові вдруге виявили фрагменти БпЛА, який може належати окупантам із країни-агресора. Вони впали у країні під час атаки загарбників на бортову інфраструктуру України.

ППО

Система протиповітряної оборони (ППО) – це комплекс заходів, технологій і систем, призначених для виявлення, відсторонення або знищення загроз, які представляють собою повітряні атаки, такі як літаки, ракети, дрони, інші летючі апарати та балістичні ракети. Системи ППО є важливим елементом національної безпеки багатьох країн і можуть бути використані для захисту важливих об’єктів, військових баз, цивільних населених пунктів і територій від повітряних загроз.

Основні компоненти системи протиповітряної оборони включають:

  1. Радари. Радари виявляють повітряні цілі та визначають їх координати, швидкість і напрямок руху. Ця інформація використовується для визначення загрози і служить як основа для подальших дій.
  2. Системи виявлення та ідентифікації. Вони допомагають визначити, чи є повітряна ціль ворожою, і ідентифікувати її тип, включаючи визначення, чи це ворожий військовий літак, цивільний літак, ракета або інший об’єкт.
  3. Системи зв’язку. Засоби комунікації використовуються для координації дій різних компонентів системи ППО і для передачі важливої інформації про загрози.
  4. Пускові установки і системи зброї. Ці системи включають ракети протиповітряної оборони, зенітні гармати, ракетні комплекси і інші засоби, призначені для перехоплення і знищення повітряних цілей.
  5. Командний і контрольний пункт. Центральний пункт керування, де аналізується інформація від різних компонентів системи ППО і приймаються рішення щодо заходів проти загрози.
  6. Системи видачі тривоги. Ці системи автоматично сповіщають операторів про виявлення потенційної загрози і активують заходи проти неї.

Системи протиповітряної оборони можуть бути різних масштабів і складності, від систем, що захищають окремі об’єкти, до регіональних і національних систем, які забезпечують загальний захист великих територій. Основна мета ППО – забезпечити безпеку та захист від аерозагроз, які можуть призвести до руйнування і жертв серед населення і військових сил.Related Post