Згідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі.

У зону робіт потраплять мережі по вул. Зої Гайдай, вул. Озерна, вул. Північна, вул. Богатирська, вул. Героїв Дніпра, просп. Оболонський, вул. Тимошенко, вул. Героїв Сталінграда. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 05 на 06 липня, а саме з 23:30 до 06:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води № 1 на насосній водопровідній станції «Оболонь-2».

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

Повідомляє 3 липня ПрАТ АК “Київводоканал”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/voda-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/voda-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївОболонський районСуспільствоКиїв,ПрАТ АК "Київводоканал",профілактична промивка мережЗгідно із щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі. У зону робіт потраплять мережі по вул. Зої Гайдай, вул. Озерна, вул. Північна, вул. Богатирська, вул. Героїв Дніпра, просп. Оболонський, вул. Тимошенко, вул. Героїв Сталінграда. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 05 на 06 липня, а саме з...| Київської області та України | Kiev Time