Згідно зі щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі.

У зону робіт потраплять мережі по вул.Рокосовського, вул.Кондратюка, вул.Полярна, Мінське шосе. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 5 на 6 червня, а саме з 24:00 до 04:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води №.2 на насосній водопровідній станції «Мінська».

Профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт Київводоканал не рекомендує користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

Звертаємо увагу, промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

Повідомляє сьогодні, 4 червня, ПрАТ АК “Київводоканал”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/94main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/10/94main-150x150.jpgКиївTimeКиївОболонський районСуспільствоКиїв,ПрАТ АК "Київводоканал",профілактична промивка мережЗгідно зі щорічним графіком Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі. У зону робіт потраплять мережі по вул.Рокосовського, вул.Кондратюка, вул.Полярна, Мінське шосе. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 5 на 6 червня, а саме з 24:00 до 04:00. Попередньо здійснюється чистка та мийка резервуару чистої води №.2 на насосній...| Київської області та України | Kiev Time