У Києві проведуть планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі. Про це повідомляє прес-служба «Київводоканалу».

Роботи триватимуть в ніч з 5 на 6 червня з 00:00 до 04:00. Упродовж цього часу киянам не рекомендують користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.

У зону промивки потраплять мережі за такими адресами:

  • вул. Рокосовського
  • вул. Кондратюка
  • вул. Полярна
  • Мінське шосе

Нагадаємо, що промивка – це обов’язкова профілактика, необхідна для того, щоб вода, у тому числі у резервуарах, не застоювалась та не погіршувалась її якість. Крім того, під час таких заходів труби очищаються від можливого осаду.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-v-Obolonskomu-rajoni-provedut-profilaktychnu-promyvku-merezh.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-v-Obolonskomu-rajoni-provedut-profilaktychnu-promyvku-merezh-150x150.jpgKievTimeВладаКиївОболонський районСуспільствоОболонський район,промивка мережУ Києві проведуть планову профілактичну промивку мереж в Оболонському районі. Про це повідомляє прес-служба «Київводоканалу». Роботи триватимуть в ніч з 5 на 6 червня з 00:00 до 04:00. Упродовж цього часу киянам не рекомендують користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб. Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням...| Київської області та України | Kiev Time