З 1 травня на Подолі буде розширено пішохідну зону на Контрактовій площі та вдосконалено рух транспорту. Нова схема дозволить зменшити затори та створити комфортні умови для пішоходів.

 

З Контрактової площі будуть прибрані бетонні блоки, що огороджували транзитний проїзд перед центральним корпусом Києво-Могилянської академії. Відтепер буде перекрито заїзд на площу з вулиці Іллінської. Залишиться, але буде відгороджений, транзитний проїзд вулицею Григорія Сковороди. Тож до пішохідної зони буде приєднано комплекс Братського монастиря Києво-Могилянської академії.

Тепер транспорт, який рухався перед Києво-Могилянською академією, рушить з іншого боку кварталу, вулицею Волоською, напрям руху якою змінюється на протилежний. Також на вулиці Набережно-Хрещатицькій зменшаться затори завдяки перенесенню лівого повороту на Поділ з вулиці Спаської на вулицю Хорива.

Для організації нової схеми руху встановили 340 дорожніх знаків, побудували 2 світлофори та 6 модернізували.

З вулиці Набережно-Хрещатицької буде лівий поворот з двох смуг, що регулюватиметься світлофором, на вулицю Хорива. Лівий поворот на вулицю Спаську закрито. Це дозволить створити накопичувальну смугу для транспорту, який виконує лівий поворот та розворот з вулиці Набережно-Хрещатицької, що зменшить довжину заторів, які в ранкові години пік сягають мосту Метро.

Лівий поворот з вулиці Верхній Вал на вулицю Межигірську відбуватиметься через вулиці Костянтинівську та Хорива, що суттєво скоротить довжину заторів по вулицях Верхній Вал та Глибочицькій у вечірні години пік. А перенесення частини потоку в бік Куренівки на вулицю Волоську розвантажить вулицю Межигірську.

Ще одна новація – встановлені розділювачі потоків на вулиці Хорива між вулицями Межигірською та Костянтинівською. Це вирішило проблему із запаркованими авто, які спричиняли тут постійні затори.

Наступними етапами реорганізації руху на Подолі є зміна напрямку вулиці Андріївської та проїзд Боричів узвіз – вулиці Набережно-Хрещатицька і Братська. Це збільшить пропускну здатність Поштової площі. Також планується перенести кінцеву зупинку трамваїв з вулиці Спаської ближче до Контрактового будинку.

Повідомляє Вечірній Київ з посиланням на прес-службу Департаменту транспортної інфраструктури.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/5ae3362dd2e1f-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/5ae3362dd2e1f-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївПодільський районСуспільствовдосконалення руху транспорту,Київ,Поділ,розширення пішохідної зониЗ 1 травня на Подолі буде розширено пішохідну зону на Контрактовій площі та вдосконалено рух транспорту. Нова схема дозволить зменшити затори та створити комфортні умови для пішоходів.   З Контрактової площі будуть прибрані бетонні блоки, що огороджували транзитний проїзд перед центральним корпусом Києво-Могилянської академії. Відтепер буде перекрито заїзд на площу з...| Київської області та України | Kiev Time