Чт. Лип 25th, 2024

У Києво-Печерській лаврі сьогодні перевірять та опечатають вивільнені корпуси

Лип4,2023

Національний заповідник “Києво-Печерська лавра” перевірить та опечатає вивільнені корпуси Нижньої лаври, які не задіяні в релігійній діяльності монастиря, повідомили у вівторок у МКІП.

“Сьогодні відбудеться перевірка та опечатування вивільнених корпусів території Нижньої лаври комісією Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”. Ідеться про 5 об’єктів”, – повідомили у міністерстві у Telegram.

Як зазначили у МКІП, “5 червня, за результатами роботи, комісія МКІП передала заповіднику акти повернення об’єктів Нижньої лаври”.

“Заповідник жодним чином не перешкоджає здійсненню релігійної діяльності монастиря. При цьому, доступ до частини приміщень, які не задіяні в релігійній діяльності монастиря – є порушенням цільового використання культових будівель і має бути першочергово обмежений”, – зауважили у міністерстві.

Як нагадали у МКІП, 29 березня 2023 року заповідник розірвав договір про безоплатне користування майном зі Свято-Успенською Києво-Печерською Лаврою. Розірвання договору в односторонньому порядку передбачено умовами, вказаними у ньому.Related Post