Вчора, 2 липня, у Києві, на вулиці Газопровідній, сталася ДТП. Уникаючи зіткнення, водій Mustang вилетів з дороги й опинився на городі.

“На вулиці Газопровідній сталася ДТП: Ford та Volkswagen. За словами очевидців, водій Volkswagen не надав перевагу в русі Mustang-у. Уникаючи зіткнення, водій Mustang почав крутити кермом, в‘їхав у бровку, вилетів з дороги і опинився на городі. На щастя, водій Ford отримав незначні травми, але був госпіталізований для діагностики у медичному закладі.”, – йдеться у повідомленні.

Відео: https://youtu.be/UEZHuyhbtoY


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Mustang-stav-klumboyu-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Mustang-stav-klumboyu-707x400-150x150.jpgКиївTimeДТПКиївПроисшествияДТП,КиївВчора, 2 липня, у Києві, на вулиці Газопровідній, сталася ДТП. Уникаючи зіткнення, водій Mustang вилетів з дороги й опинився на городі. 'На вулиці Газопровідній сталася ДТП: Ford та Volkswagen. За словами очевидців, водій Volkswagen не надав перевагу в русі Mustang-у. Уникаючи зіткнення, водій Mustang почав крутити кермом, в‘їхав у бровку, вилетів з дороги і опинився...| Київської області та України | Kiev Time