Незабаром за проїзд в приватних маршрутках Києва можна буде розрахуватися банківською платіжною карткою, а також за допомогою смартфона з функцією NFC для безконтактної оплати.

На сьогоднішній день нова система оплати «ПІК» працює в тестовому режимі на маршруті № 250.В салоні транспортного засобу встановлено валідатор – такий же самий, як і в комунальному громадському транспорті. Для оплати проїзду пасажиру необхідно піднести до пристрою банківську карту, в тому числі можна і «Картку киянина», або ж мобільний телефон. До слова, з одного пристрою можна оплатити поїздку відразу декільком пасажирам. Така множинна оплата можлива через кожні 7 секунд, щоб виключити випадкову оплату.

Квитки за проїзд не видаватимуть, але при оплаті мобільним телефоном за допомогою додатків Google Pay або Apple Pay, в залежності від пристрою, інформація про оплату буде відображатися в цих додатках.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/U-kyyivskyh-marshrutkah-zyavytsya-nova-systema-oplaty-za-proyizd.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/U-kyyivskyh-marshrutkah-zyavytsya-nova-systema-oplaty-za-proyizd-150x150.jpgKievTime-HistoryКиївПодіїКиївНезабаром за проїзд в приватних маршрутках Києва можна буде розрахуватися банківською платіжною карткою, а також за допомогою смартфона з функцією NFC для безконтактної оплати. На сьогоднішній день нова система оплати «ПІК» працює в тестовому режимі на маршруті № 250.В салоні транспортного засобу встановлено валідатор - такий же самий, як і...| Київської області та України | Kiev Time