Результатом перемовин між міською владою та перевізниками стала домовленість про те, що вартість проїзду в столичних маршрутках не перевищуватиме 7 гривень.

Вартість проїзду в маршрутних автобусах столиці не підніметься вище 7 гривень. Про це із посиланням на заступника голови МДА Дмитра Давтяна повідомляє видання “Укрінформ”.

“Відповідно до закону про автомобільний транспорт, а також рішення Київради у 2015 році, міська влада не має можливості впливати на вартість проїзду в маршрутних автобусах. Однак звертаю увагу на те, що Департамент транспортної інфраструктури та “Служба комунальних перевезень” провели робочі зустрічі з перевізниками. Темою зустрічі було підвищення тарифу, його обгрунтування, причини та наслідки”, – зазначив Давтян.

За його словами, результатом цих перемовин стала домовленість про те, що столичні приватні перевізники не підвищуватимуть вартість проїзду вище 7 грн.

Він повідомив, що наразі на 50 автобусних маршрутах, які працювали в режимі маршрутного таксі, підняли вартість у середньому на 2 гривні, але на таку ініціативу власники компаній-перевізників мають законне право у зв’язку з підвищенням вартості пального і запчастин для ремонту рухомого складу.

Дмитро Давтян також зазначив, що міська влада столиці збільшує і оновлює рухомий склад муніципального транспорту в Києві для того, щоб він став основним для пересування столицею.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві подорожчав проїзд у маршрутках, які обслуговують кілька напрямків.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1923213.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1923213-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствовартість квитка,департамент транспортної інфраструктури,маршруткиРезультатом перемовин між міською владою та перевізниками стала домовленість про те, що вартість проїзду в столичних маршрутках не перевищуватиме 7 гривень. Вартість проїзду в маршрутних автобусах столиці не підніметься вище 7 гривень. Про це із посиланням на заступника голови МДА Дмитра Давтяна повідомляє видання 'Укрінформ'. 'Відповідно до закону про автомобільний транспорт,...| Київської області та України | Kiev Time