Столичні дорожники продовжують роботи на всіх об’єктах капітального ремонту, поінформували у КК «Київавтодор».

“На вул.Академіка Заболотного дорожники влаштовують основу дорожнього покриття, на черговій транспортній розв’язці на просп.Миколи Бажана влаштовано верхній шар покриття, на вул.Генерала Родимцева і вул.Назарівській виконуються підготовчі роботи.”, – пояснили у корпорації.

Не припиняються роботи і на інших об’єктах – широкий спектр дорожньо-будівельних робіт триває на вул.Алматинській, просп.Академіка Палладіна, Набережному шосе, шляхопроводах на перетині просп.Комарова та б-ру Вацлава Гавела, вул.Олени Теліги та вул.Кирилівської, транспортній розв’язці на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотила та інших.

Також у всіх районах столиці продовжуються роботи із поточного (середнього) ремонту суцільним покриттям, що дає змогу покращити стан дорожнього одягу та зберегти його до наступного планового ремонту.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b30c4d6f03db-707x400-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b30c4d6f03db-707x400-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствоКиїв,КК "Київавтодор",ремонт дорігСтоличні дорожники продовжують роботи на всіх об’єктах капітального ремонту, поінформували у КК «Київавтодор». 'На вул.Академіка Заболотного дорожники влаштовують основу дорожнього покриття, на черговій транспортній розв’язці на просп.Миколи Бажана влаштовано верхній шар покриття, на вул.Генерала Родимцева і вул.Назарівській виконуються підготовчі роботи.', - пояснили у корпорації. Не припиняються роботи і на інших об’єктах – широкий...| Київської області та України | Kiev Time