У столиці на проспекті Миколи Бажана влаштували верхній шар покриття
Столичні дорожники продовжують роботи на всіх об’єктах капітального ремонту, поінформували у КК «Київавтодор».
“На вул.Академіка Заболотного дорожники влаштовують основу дорожнього покриття, на черговій транспортній розв’язці на просп.Миколи Бажана влаштовано верхній шар покриття, на вул.Генерала Родимцева і вул.Назарівській виконуються підготовчі роботи.”, – пояснили у корпорації.
Не припиняються роботи і на інших об’єктах – широкий спектр дорожньо-будівельних робіт триває на вул.Алматинській, просп.Академіка Палладіна, Набережному шосе, шляхопроводах на перетині просп.Комарова та б-ру Вацлава Гавела, вул.Олени Теліги та вул.Кирилівської, транспортній розв’язці на перетині проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотила та інших.
Також у всіх районах столиці продовжуються роботи із поточного (середнього) ремонту суцільним покриттям, що дає змогу покращити стан дорожнього одягу та зберегти його до наступного планового ремонту.
Джерело Вечірній Київ