Невідомі, погрожуючи зброєю, відібрали у студента-іноземця ключі від авто та, зрештою, і сам автомобіль.

В Шевченківському районі столиці невідомі у Києві викрали автомобіль, що належить громадянину Лівану. Про це повідомляє видання УНН із посиланням на правоохоронні органи.

Інцидент стався в той момент, коли студент-іноземець одного з вишів Києва підійшов до свого автомобіля BMW. Двоє невідомих підбігли до нього і, погрожуючи пістолетом, відібрали ключі від автомобіля, після чого сіли в авто і зникли з місця події. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 289 ККУ – незаконне заволодіння транспортним засобом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Таращі поліція ганялася за нетверезим викрадачем авто, який врізався у інший, припаркований на узбіччі, автомобіль.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/images-cms-image-000002948.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/images-cms-image-000002948-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналвикрадення автомобіля,збройний напад,поліція КиєваНевідомі, погрожуючи зброєю, відібрали у студента-іноземця ключі від авто та, зрештою, і сам автомобіль. В Шевченківському районі столиці невідомі у Києві викрали автомобіль, що належить громадянину Лівану. Про це повідомляє видання УНН із посиланням на правоохоронні органи. Інцидент стався в той момент, коли студент-іноземець одного з вишів Києва підійшов до свого...| Київської області та України | Kiev Time