На молодь напали невідомі у чорній формі, деякі були в балаклавах і озброєні. Свідки чули 2 постріли.

В центрі Києва озброєні невідомі підстерегли та побили молодих людей, які під час відпочинку на Хрещатику вживали алкогольні напої. Одразу після того, як співробітники патрульної поліції зробили молодим людям зауваження та відійшли до найближчого магазину, молодь атакували озброєні невідомі в балаклавах. Про це в Facebook повідомила користувачка Світлана Олішевська.

“Молоді люди познайомилися біля Стели з дівчатами, розмовляли і вживали алкоголь. Підоспілий патруль поліції попередив їх про незаконність, після чого хлопці викинули пляшки і відійшли. Патруль пішов в магазин поруч. Відразу після цього, на молодь напали невідомі у чорній формі (без шевронів), деякі були в балаклавах і озброєні. Свідки чули 2 постріли”, – написала вона.

За словами Олішевської, у хлопців розбиті обличчя, відколоті зуби (одного з них вдарили вдарили пістолетом в обличчя), дівчині просто залили обличчя і очі з перцевого балончика. Правоохоронці знову з’явилися на місці інциденту вже після того, як невідомі зникли, втім, як свідчить Олішевська, документувати побиття не стали.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що глава Нацполіції Сергій Князєв розкритикував новостворені  “Національні дружини”, заявивши, що подібні організації мають право на існування, але не на мілітаризацію.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналНаціональні дружини,побиття,поліція КиєваНа молодь напали невідомі у чорній формі, деякі були в балаклавах і озброєні. Свідки чули 2 постріли. В центрі Києва озброєні невідомі підстерегли та побили молодих людей, які під час відпочинку на Хрещатику вживали алкогольні напої. Одразу після того, як співробітники патрульної поліції зробили молодим людям зауваження та відійшли до...| Київської області та України | Kiev Time