В озері в селищі Добротвір (Львівська область) водолази знайшли тіло 4-річної Плотникової Вікторії, яка 23 квітня зі слів батька – без вісті зникла.

Про це повідомляє varta1.com.ua.

За словами батька, дівчинка проводила час з батьками біля озера і пішла додому, але не дійшла до будинку, який знаходиться в 100м.

Вранці, батько розповів правоохоронцям, зовсім інші обставини.

Під час ігор недалеко від річки його дочка посковзнулася на бетонній плиті і впала, в результаті чого її затягнуло виром під воду вниз за течією, а батько через страх до води і невміння плавати не зумів вчасно її витягнути.

Тому до пошуків дівчинки підключилися водолази у річці.

Правоохоронці з’ясовують обставини події. Триває слідство.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/88_main-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/88_main-707x400-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільстводитина,Львівщина,озеро,ПоліціяВ озері в селищі Добротвір (Львівська область) водолази знайшли тіло 4-річної Плотникової Вікторії, яка 23 квітня зі слів батька – без вісті зникла. Про це повідомляє varta1.com.ua. За словами батька, дівчинка проводила час з батьками біля озера і пішла додому, але не дійшла до будинку, який знаходиться в 100м. Вранці, батько розповів правоохоронцям, зовсім...| Київської області та України | Kiev Time