Учора, 25 квітня, на Прикарпатті у місті Надвірна від диспетчера ШМД надіійшло повідомлення про те, що в Надвірнянському районі села Зелена стався нещасний випадок, з мосту висотою 5 метрів в річку Бистриця-Надвірнянська впала дитина, 2008 року народження.

Про це повідомили в прес-службі управління цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

До місця було направлено відділення МПК села Бистриця. Працівниками пожежно-рятувальної служби МПК тіло дитини витягнуто на берег та передано працівникам Надвірнянського ВП ГУНП.

Причина та обставини смерті встановлюються.

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Prykarpatti-zagynula-10-richna-dytyna-yaka-vpala-z-5-ty-metrovogo-mostu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Prykarpatti-zagynula-10-richna-dytyna-yaka-vpala-z-5-ty-metrovogo-mostu-150x150.jpgKievTimeПодіїСуспільстводитина,мост,Нещасний випадок,ПрикарпаттяУчора, 25 квітня, на Прикарпатті у місті Надвірна від диспетчера ШМД надіійшло повідомлення про те, що в Надвірнянському районі села Зелена стався нещасний випадок, з мосту висотою 5 метрів в річку Бистриця-Надвірнянська впала дитина, 2008 року народження. Про це повідомили в прес-службі управління цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. До місця було направлено...| Київської області та України | Kiev Time