У поліції повідомили сумну статистику: за 10 днів червня на Київщині загинуло восьмеро дітей. Правоохоронці закликали уважніше слідкувати за неповнолітніми, щоб уникнути трагічних випадків

Упродовж другої декади червня на Київщині сталося сім надзвичайних подій за участю неповнолітніх, де загинуло восьмеро дітей. Потерпілим було від 2-х до 13-ти років. Троє дітей втопилися у водоймах під час відпочинку, четверо діточок загинули під колесами автівок, один 13-річний спортсмен-школяр наклав на себе руки.

Заступник начальника поліції Київщини Роман Козьяков зазначив, що втрата дітей – це величезна трагедія для всіх, це безумовно невимовний біль. Також полковник поліції повідомив, що непоодинокі випадки травмування неповнолітніх, коли вони залишались самі на дорозі, або у помешканні.

Нагадаємо, що 22 червня, у селі Тарасівка Києво-Святошинського району автомобіль ВАЗ насмерть збив 13-річну дівчинку.

Сьогодні така сумна статистика змушує дорослих вкотре усвідомити, що в більшості нещасних випадків можна було б запобігти. Корити когось важко, але одна з головних причин – це недогляд за дітьми на вулиці, у їхні години дозвілля.

Нагадаємо, що через безвідповідальність бабусі у Миронівці втонув восьмирічний хлопчик.

Шановні батьки, всі, хто опікується дітьми! Дивіться за вашими дітками, дбайте про їхню безпеку, при можливості відправте їх у дитячий табір чи санаторій, де вони будуть під наглядом дорослих.

Повідомляє: Моя Київщинаhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Za-ostanni-10-dniv-na-Kiyivshhini-zaginulo-vosmero-ditej.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Za-ostanni-10-dniv-na-Kiyivshhini-zaginulo-vosmero-ditej-150x150.jpgКиївКриміналПодіїСуспільстводіти,загибель,загинули діти,смертьУ поліції повідомили сумну статистику: за 10 днів червня на Київщині загинуло восьмеро дітей. Правоохоронці закликали уважніше слідкувати за неповнолітніми, щоб уникнути трагічних випадків Упродовж другої декади червня на Київщині сталося сім надзвичайних подій за участю неповнолітніх, де загинуло восьмеро дітей. Потерпілим було від 2-х до 13-ти років. Троє дітей...| Київської області та України | Kiev Time