КМДА визнало котів частиною екосистеми міста та заборонило їх безконтрольний “відловом”

Дане рішення  було прийнято на пленарному засіданні КМДА – “за” проголосував 81 депутат.

Котам дозволили: вільно жити у підвалах на горищах будинків. Наглядати за виконанням цього рішення мусять “комунальникі” житлових на житлових приміщень.

Наглядати за кількістю, станом здоров’я та дотримуванням норм, щодо їх “прав” котів будуть: КП “Притулок для тварин” та КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини”.Здійснювати догляд над численністю: методом кастрації/стерилізації котів, та їх обов’язково їх вакцинацію.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Prava-kotiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Prava-kotiv-150x150.jpgКиївЕкологіяЗроблено в УкраїніКультуражиття,жкх,кіт,коти,підвал,правоКМДА визнало котів частиною екосистеми міста та заборонило їх безконтрольний 'відловом' Дане рішення  було прийнято на пленарному засіданні КМДА - 'за' проголосував 81 депутат. Котам дозволили: вільно жити у підвалах на горищах будинків. Наглядати за виконанням цього рішення мусять 'комунальникі' житлових на житлових приміщень. Наглядати за кількістю, станом здоров'я та дотримуванням норм, щодо їх...| Київської області та України | Kiev Time