Прокуратура Київської області повернула у державну власність стадіон у м.Васильків вартістю майже 3 млн.грн, який незаконно був переданий громадянам у приватну власність для будівництва.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Київської області.

Установлено, що на підставі рішення Васильківської міськради, 22 громадянина отримали державні акти на право приватної власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель та споруд на території стадіону в м.Васильків загальною площею понад 2 га вартістю майже 3 млн.грн.

Втім, відведення у приватну власність вказаних земель відбулось з порушенням вимог земельного законодавства, оскільки зазначені земельні ділянки відносяться до земель рекреаційного призначення, а саме до об’єктів фізичної культури і спорту, а тому рішення органу місцевого самоврядування щодо розпорядження ділянками приймалося поза межами його компетенції.

У зв’язку з чим, органами Прокуратури Київської області до суду пред’явлено позов про визнання незаконним рішення Васильківської міськради, недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки, скасування державної реєстрації та витребування земель площею понад 2 га з незаконного володіння у власність держави.

Наразі завдяки вжитим заходам Києво-Святошинської місцевої прокуратури поновлено порушені права держави на незаконно відчужені землі рекреаційного призначення вартістю майже 3 млн.грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/stadion18-04-06-1523007716-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/stadion18-04-06-1523007716-707x400-150x150.jpgКиївTimeВасильківВладаКиївська областьСуспільствоВасильків,державна власність,прокуратура,рекреаційні ділянки,стадіонПрокуратура Київської області повернула у державну власність стадіон у м.Васильків вартістю майже 3 млн.грн, який незаконно був переданий громадянам у приватну власність для будівництва. Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Київської області. Установлено, що на підставі рішення Васильківської міськради, 22 громадянина отримали державні акти на право приватної власності на земельні ділянки для...| Київської області та України | Kiev Time