IT-спеціалісти з Канади хочуть створити соцмережу як альтернативу забороненій російській.

Про це повідомляє офіційна сторінка соцмережі.

Замість “ВКонтакте” – Ukrainians. 30 програмістів можуть розробити сайт спеціально для українців, однак спочатку хочуть пересвідчитися, чи дійсно на це є попит.

На сайті проекту запустили голосування. Якщо до 1 червня кількість підписників сягне 50 тисяч, фахівці візьмуться за роботу. На створення нової соцмережі їм знадобиться 4 місяці.

Нагадаємо, 16 травня згідно з Указом президента Петра Порошенка в Україні заборонили соцмережі “ВКонтакте” та “Однокласники” та інші російські ресурси терміном на 3 роки.

Декілька українських провайдерів вже почали блокувати доступ до російських соціальних мереж “ВКонтакте” і “Однокласники”, та інших російських ресурсів, які потрапили у санкційний список.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/819381.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/819381-150x150.jpgadminСуспільствоЗаборона ВКонтакте,інтернет,Київ,соцмережіIT-спеціалісти з Канади хочуть створити соцмережу як альтернативу забороненій російській. Про це повідомляє офіційна сторінка соцмережі. Замість 'ВКонтакте' – Ukrainians. 30 програмістів можуть розробити сайт спеціально для українців, однак спочатку хочуть пересвідчитися, чи дійсно на це є попит. На сайті проекту запустили голосування. Якщо до 1 червня кількість підписників сягне 50 тисяч,...| Київської області та України | Kiev Time