Нагадаємо, офіс соціальної мережі «ВКонтакте» у місті Києві закрили через санкції, введені указом президента України Петра Порошенка.
Чоловіка підозрюють у вербовці російськими спецслужбами.

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Павлограда на Дніпропетровщині, який адміністрував сепаратистські спільноти у російській соціальній мережі “ВКонтакте”. Про це повідомила прес-служба СБУ. “Правоохоронці встановили, що у 2016 році на чоловіка “вийшли” представники російських спецслужб, які запропонували йому адмініструвати та наповнювати антиукраїнську спільноту в інтернеті. Зловмисник, який є прихильником так званого “русского миру”, погодився”, – йдеться у повідомленні.

В СБУ задокументували, що за вказівкою кураторів адміністратор розміщував статті, фотографії та відеоматеріали із закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу.

У матеріалах, зокрема, стверджувалося що Україна є частиною Росії, українська армія не дієздатна.

пристрої із доказами співпраці з російськими спецслужбами. Серед останніх вказівок, отриманих затриманим від кураторів, було “активне розповсюдження тенденційних новин про блокування окремих російських інтернет-ресурсів та інструкцій щодо обходу заборони через використання VPN-сервісів”. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 109 Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії.
Повідомляє: rbc.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sbu-zatrimalo.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sbu-zatrimalo-150x150.jpgКиївАнтипропагандаВійна з РосієюКриміналПодіївконтакте,Заборона ВКонтакте,СБУНагадаємо, офіс соціальної мережі «ВКонтакте» у місті Києві закрили через санкції, введені указом президента України Петра Порошенка. Чоловіка підозрюють у вербовці російськими спецслужбами. Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Павлограда на Дніпропетровщині, який адміністрував сепаратистські спільноти у російській соціальній мережі 'ВКонтакте'. Про це повідомила прес-служба СБУ. 'Правоохоронці встановили, що у 2016...| Київської області та України | Kiev Time