Російська соцмережа “ВКонткте” закрила свій офіс у Києві через санкції.

Про це повідомив прес-секретар українського офісу “ВКонтакте” Влад Леготкін.

Нагадуємо, що російські ресурси в тому числі і “ВКонтакте” згідно наказу президента України Петра Порошенко підлягають під санкції як інформаційний ресурс країни агресора росії.

Українські провайдери інтернету та мобільні оператори заблокували вхід на сторінки ворожих інформаційних та соцмереж.

Свідомі українці досить довго вимагали заборони ворожих ресурсів в Україні та з радістю констатували той факт, що зараз вхід на ворожі мережі виглядає так: 

Закриття офісу “ВКонтакте” є ще одною перемогою у боротьбі за чистий інформаційний простір України.

 

 

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/2019236.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/2019236-150x150.jpgКиївАнтипропагандаВійна з РосієюЗброя УкраїниКультураСуспільствовконтакте,Заборона ВКонтакте закрила свій офіс у КиєвіРосійська соцмережа 'ВКонткте' закрила свій офіс у Києві через санкції. Про це повідомив прес-секретар українського офісу 'ВКонтакте' Влад Леготкін. Нагадуємо, що російські ресурси в тому числі і 'ВКонтакте' згідно наказу президента України Петра Порошенко підлягають під санкції як інформаційний ресурс країни агресора росії. Українські провайдери інтернету та мобільні оператори заблокували вхід на сторінки...| Київської області та України | Kiev Time