Російська соцмережа “ВКонтакте” оголосила про закриття штабу в Києві через два тижні після введення санкцій.

Про це повідомили джерело всередині компанії та учасник ринку, знайомі з ситуацією, передає Depo.ua з посиланням на vc.ru.

“ВКонтакте” вирішила скоротити частину співробітників офісу. Точна кількість звільнених працівників невідомо. Деякі фахівці з реклами може перевести в офісі, який розташовується в Москві.

Прес-секретар “ВКонтакте” Євген Красніков не зміг підтвердити закриття українського офісу соцмережі.

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”. Згідно з документом, в Україні заборонена або обмежена діяльність багатьох російських компаній, зокрема “Яндекса”, Mail.ru, соцмереж “ВКонтакті” та “Однокласники”, а також запроваджені персональні санкції до багатьох громадян Росії, відомих політиків та акторів, бойовиків з “ДНР” і “ЛНР”.

У мережі “Вконтакті” вже порахували, що від санкцій постраждають 16 млн українців, а в Mail.ru вважають, що 25 млн відчують заборону, а “Яндекс” заявив, що обмеження доступу до його сервісів вдарить по 11 млн українців.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/1496139272-8543-ukrainskiy-ofis-vkontakte-hotyat-zakryit-1024x683.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/1496139272-8543-ukrainskiy-ofis-vkontakte-hotyat-zakryit-150x150.jpgadminВійна з РосієюСуспільствовконтакте,Київ,офисРосійська соцмережа 'ВКонтакте' оголосила про закриття штабу в Києві через два тижні після введення санкцій. Про це повідомили джерело всередині компанії та учасник ринку, знайомі з ситуацією, передає Depo.ua з посиланням на vc.ru. 'ВКонтакте' вирішила скоротити частину співробітників офісу. Точна кількість звільнених працівників невідомо. Деякі фахівці з реклами може перевести в...| Київської області та України | Kiev Time