Пізно ввечері 10 грудня міський голова Києва перевірив, як комунальники прибирають столичні вулиці під час першого снігопаду.

10 грудня Віталій Кличко проїхався містом та без попередження заїхав на деякі шляхово-експлуатаційні управління. Роботою дорожників Оболонського району мер залишився незадоволеним, відмітивши, що працездатна техніка не має простоювати, особливо під час снігопаду. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

“Зараз в Оболонському ШЕУ побачив таку картину: спецтехніка, яка повинна прибирати дороги, стоїть у дворі. Трактори, які мають прибирати пішохідні переходи, тротуари, також стоять. Кажуть, що немає трактористів. Частина техніки, як мені сказали, зламалася, хоча звітували, що вона готова до зимового сезону”, – зазначив він.

За словами Віталія Кличка, обов’язком міської влади Києва є систематизація роботи “Київавтодора”, задля чого в понеділок, 11 грудня, буде проведена нарада.

“В понеділок проведу нараду, будемо розбиратися з цією ситуацією. Бо те, що в деяких ШЕУ стоїть без діла техніка, яка повинна прибирати вулиці, – це неприйнятно. Ми зараз мобілізуємо всіх і на ранок місто буде почищене. Але, тим не менш, нам треба систематизувати роботу в “Київавтодорі”, щоб нарікань не було”, – зазначив мер столиці.

Цієї ночі, за даними дорожників, київські вулиці прибирали 313 одиниць спецтехніки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/57065.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/57065-150x150.jpgYuliyaВладаКиївОболонський район"Київавтодор",Віталій Кличко,прибирання снігуПізно ввечері 10 грудня міський голова Києва перевірив, як комунальники прибирають столичні вулиці під час першого снігопаду. 10 грудня Віталій Кличко проїхався містом та без попередження заїхав на деякі шляхово-експлуатаційні управління. Роботою дорожників Оболонського району мер залишився незадоволеним, відмітивши, що працездатна техніка не має простоювати, особливо під час снігопаду. Про це...| Київської області та України | Kiev Time