Цього року в столиці буде відкрито дві нових школи та 10 садків.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції будівництва другого пускового комплексу школи № 151 у Голосіївському районі, повідомляє сайт КМДА.

Заклад побудований у 1999 році без спортивної, актової зали та харчоблоку. Наразі в школі вчаться 425 учнів і для повноцінного функціонування навчального закладу виникла потреба в добудові  другого пускового комплексу. Будівництво розпочато у 2016 році та його загальна вартість – 48 млн грн.

«Ми всі хочемо, щоб наші діти вчилися в належних умовах. І ми взяли на себе завдання цього року добудувати і відкрити в школі сучасну спортивну залу, бібліотеку, сучасний харчоблок, футбольне поле», – сказав міський голова Києва.

Окрім того, Віталій Кличко проінспектував хід капітального ремонту в приміщенні дошкільного навчального закладу № 305, який знаходяться поруч зі школою. Із 1999 до 2014 року приміщення перебувало в оренді, оперативному користуванні Київського міського дитячого санаторно-курортного медичного об’єднання (дитячий санаторій «Озерний»). Діяльність садочка було відновлено у лютому 2015 року та управлінням освіти створено необхідні умови для прийому дітей. Зокрема, відновлено систему водопостачання, придбано дитячі меблі, інвентар, посуд, обладнання для харчоблоку.

У 2016 в садочку розпочали капітальний ремонт за кошти Українського Фонду Соціальних інвестицій та кошти міського бюджету. У рамках проекту виконується капремонт приміщень 4-х груп, заміна покрівлі та низка інших робіт, включаючи благоустрій території.

«Ми взяли на себе зобов᾽язання запустити цей оновлений садок із 1 вересня. Він буде відповідати всім сучасним вимогам», – додав мер Києва.

Він нагадав, що нині черга до дитячих садків майже 11 тисяч дітей і цього року столична влада планує скоротити її на 3400 місць.

«Цього року ми запустимо 10 дитячих садків. А за 2-3 роки взяли на себе зобов᾽язання взагалі ліквідувати чергу до дитячих садків», – додав Віталій Кличко.

Мер Києва також наголосив, що столична влада вирішуватиме проблему з переповненням класів у деяких столичних школах.

«Минулого року ми відкрили дві нових сучасних школи. Цього року також будуть дві відкриті школи», – додав Віталій Кличко.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/1815132.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/1815132-150x150.jpgadminПолітикаСуспільствобудівництво дитсадка,Голосіївський район,Київ,Клічко,ремонт школЦього року в столиці буде відкрито дві нових школи та 10 садків. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції будівництва другого пускового комплексу школи № 151 у Голосіївському районі, повідомляє сайт КМДА. Заклад побудований у 1999 році без спортивної, актової зали та харчоблоку. Наразі в школі вчаться 425 учнів і для...| Київської області та України | Kiev Time