Сб. Чер 22nd, 2024

МИСТЕЦТВО МОВИ І ВОЛОДІННЯ ГОЛОСОМ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Лип19,2021
МИСТЕЦТВО МОВИ І ВОЛОДІННЯ ГОЛОСОМ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ

ГО «ГУМАНІТАРНА ЛІГА» розпочинає цикл тренінгів по культурному менеджменту

«Твоє  життя залежить від тебе, а не від держави!»

Ти цікавишся культурою,  спортом, екологією, історією.Ти –  активний, любиш креатив  та  движ і тебе не влаштовує пасивність!Ти хочеш змінити життя, але не знаєш як.Тоді тобі до нас!Ми навчимо тебе як реалізувати свої мрїї!Ти  навчишся, як планувати своє майбутнє, як спілкуватися з людьми і  реалізовувати свої ідеї, як знаходити фінансування і як «запалювати» свою громаду та шукати додаткові джерела фінансування.Твоє  життя залежить від тебе, а не від держави!Візьми свою долю в руки і не скигли. Змінишся ти – зміниться світ навколо тебе.Хочеш відірватися від землі?  Тоді злітаємо разом.Колектив фахових тренерів не тільки  навчить тебе, але й дасть в руки «вудочку», якою ти будеш ловити золоті рибки.Після  проходження тренінгу отримаєш свій готовий грантовий проект, сертифікат та менторський супровід.Вибери собі тренінг – слухай, працюй, навчався. Через 6 годин у тебе зміниться життя!

МИСТЕЦТВО МОВИ І ВОЛОДІННЯ ГОЛОСОМ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Тематика тренінгі

1.НАПИСАННЯ ГРАНТОВОГО ПРОЕКТУ: ВІД ІДЕЇ ДО ФІНАНСУВАННЯ

В сучасних умовах без грантової підтримки не можливо існувати громадським об’єднанням, представникам креативної культури, молодіжним організаціям та безприбутковим установам, які не фінансуються з державного бюджету.В останні роки все більше і більше виникає фондів, які надають фінансову підтримку для реалізації різноманітних проектів.Для того, аби заявка виконала умови і отримала ресурси для реалізації проекту, потрібно правильно та чітко для сприйняття грантодавача її написати.Ми пропонуємо пройти курс навчання, де ви не тільки зрозумієте методику написання  грантової заявки, але й підготуєте свій проект  під керівництвом  експертів  Українського культурного фонду.Термін навчання – 3 дні (по чотири години)Форма навчання –  offline та online-режимах.Групи від 10 до 25 осіб ( можливе індивідуальне навчання).Оплата 850 грн за курс (при необхідності, ми надаємо комплект бухгалтерських документів для юридичних осіб). Кожен учасник отримає сертфікат.

2. ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ, ЯК ЦЕНТР ГРОМАДСЬКОЇ АКТИВНОСТІ

Підтримка iнiциaтив з покращення функціонування тих закладів культури, які потерпають через фінансову кризу, але здатні оновити та розвинути свою діяльність, а саме сприяти активності громад і творчих колективів сіл, селищ і малих міст.

Термін навчання – 2 дні (по три години)

Форма навчання –  offline та online-режимах.

Групи від 10 до 20 осіб (можливе індивідуальне навчання).

Оплата 600 грн за курс (при необхідності, ми надаємо комплект бухгалтерських документів для юридичних осіб)

3. ЯК СТАТИ КУЛЬТУРНИМ МЕНЕДЖЕРОМ

Культура – насамперед має бути  цікавою, креативною і актуальною.   Але успіх митця неможливий без професійного менеджменту, який є місточком  між митцем, організаторами, владою та іншими структурами.В Україні  все ще поширене уявлення, що гроші на культуру має давати держава. Проте, часи змінилися і треба  знаходити альтернативне фінансування. У вас є можливість  за два дні навчитися   основам культурного менеджера і організувати свої мрії та  задумки.Термін навчання – 2 дні (по три години)Форма навчання –  offline та online-режимахГрупи від 10 до 20 осіб ( можливе індивідуальне навчання).Оплата 600 грн за курс (при необхідності, ми надаємо комплект бухгалтерських документів для юридичних осіб).

4. ФІНАНСОВА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ – СТАБІЛЬНИЙ РОЗВИТОК ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

У вирішенні багатьох проблем, що сьогодні існують в культурі, не можна покладатися лише на вище керівництво держави і галузі. Потрібно залучати нові кошти, шукати нові джерела фінансування, вчитися працювати в нових умовах. А для цього треба знати і вміти правильно орієнтуватися у фінансових питаннях. Придумати ідею – це одна справа, а знайти кошти на впровадження – 90% успіху.Лише спільними зусиллями всіх культпрацівників, та й просто небайдужих людей можна вирішити проблеми.Термін навчання – 2 дні (по чотири години)Форма навчання –  offline та online-режимахГрупи від 10 до 20 осіб( можливе індивідуальне навчання).Оплата 650 грн за курс (при необхідності, ми надаємо комплект бухгалтерських документів для юридичних осіб).

5. ІДЕЯ + ПЛАНУВАННЯ + РЕАЛІЗАЦІЯ = СВЯТО

Для того, щоб організація фестивалю виправдала себе і принесла своєму організатору бажаний прибуток, необхідно враховувати всі можливі нюанси, підготуватися не тільки в організаційному плані, але і з’ясувати, як на законодавчому рiвнi регулюється проведення таких подій, щоб не потрапити в халепу.Термін навчання – 2 дні(по чотири години)Форма навчання –  offline та online-режимах.Групи від 10 до 20 осіб (можливе індивідуальне навчання).Оплата 500 грн за курс (при необхідності, ми надаємо комплект бухгалтерських документів для юридичних осіб).

6. МИСТЕЦТВО МОВИ І ВОЛОДІННЯ ГОЛОСОМ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Розмірковуючи про особистісні якості лідера, ми, як правило особливо виділяємо його емоційно-вольову сферу, характер, інтелект, здібності, знання. Але найповнішу характеристику активної  особистості все ж дає його мовний портрет. Ми можемо уявити собі лідера сліпим – таким був легендарний Рей Чарлз; ми можемо уявити собі лідера глухим – таким був великий Людвіг ван Бетховен, але навряд чи ми можемо уявити лідера мовчазним, бо в цьому випадку безглуздим стає саме визначення лідерства. Вчись говорити – і покориш світ!Термін навчання – 2 дні (по три години)Форма навчання –  offline та online-режимах.Групи від 10 до 20 осіб ( можливе індивідуальне навчання).Оплата 500 грн за курс ( при необхідності, ми надаємо комплект бухгалтерських документів для юридичних осіб).

Тел. +380631606636

Е-майл: gumliga2016@gmail.com

Деталі та  Реєстрація  на  формі  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUNpbqIsCUIhO8qOUKJ9SAS1hN-tsHeIklnTIx_rrRkbT0_g/viewform

Голова правління,голова сертифікації ГО «Гуманітарна ліга» Артем ЛовягінRelated Post