Президент Петро Порошенко вважає, що рідна мова – це стрижень української ідентичності, сили та успіху народу.

Про це він написав у Facebook у День української писемності та мови.

“Сила та міць нашої держави не лише в чисельній армії, високооснащених Збройних силах та розвиненій економіці, але я твердо переконаний: сила і міць нашої держави ще й в українській книзі, українському кіно, в українській музиці, в українських піснях, і головне – в українській мові”, – зазначив Порошенко.

“Адже мова – це сама сутність нашої української ідентичності. Через мову ми пізнаємо навколишній світ і, зрештою, самих себе” – додав він.

“Нині ми нарешті утверджуємо українську мову – складову сили та успіху нашого народу – співучу, яскраву, різноманітну. Хай українська мова всюди звучить на повний голос!”, – заявив президент.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/petr-poroshenko-put-prezidenta_1079x681-12122-1024x646.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/11/petr-poroshenko-put-prezidenta_1079x681-12122-150x150.jpgadminВладаКиївПодіїПолітикаСуспільствоПрезидент Петро Порошенко вважає, що рідна мова – це стрижень української ідентичності, сили та успіху народу. Про це він написав у Facebook у День української писемності та мови. 'Сила та міць нашої держави не лише в чисельній армії, високооснащених Збройних силах та розвиненій економіці, але я твердо переконаний: сила і міць нашої держави...| Київської області та України | Kiev Time