Ср. Тра 22nd, 2024

Рівень англійської advanced: поради щодо досягнення

Гру29,2023
Курси англійської мовиКурси англійської мови

Починаючи вивчати англійську мову, часто виникає питання про рівень підготовки. Наразі існує окрема система ранжування мовної компетенції, визнана країнами ЄС (CEFR). Відповідно до неї є 6 різних рівнів володіння мови – від А1 до С2.

Рівень англійської advanced позначається як С1, для нього характерні відповідні критерії оцінювання вмінь та навичок. Якщо ви хочете дізнатись, як досягти більш просунутого рівня англійської мови, то варто звернути увагу на ресурс https://englishblog.com.ua/, де представлено понад 1000 різноманітних статей стосовно вивчення англійської мови. Ці матеріали допоможуть користувачам, які знаходяться на різних рівнях підготовки.

fUrhdz50Pla0994Qjo8AUl62W9acgkFoE0UzlbyYvyWQTNGe3wwhWQfGaoj4T6sCXUGSFce5sttWXroERXLXN18u0JEoESyoclDmTb-p4PAGO9Pw9VghYLoki9Q3EDI4oqSG0PkjDKQgKQEx2Z4ucg

Що таке рівень англійської С1

Advanced – це просунутий рівень англійської, який означає, що людина може вільно розмовляти. На цьому етапі можна побачити плавність та відсутність проблем з використанням мови у живому мовленні. Для цього рівня підготовки властиве наступне:

 • оперування мінімум 5000 словами;
 • розуміння складних виразів та фраз;
 • знання щонайменше 100 тем;
 • розуміння складних об’ємних текстів на будь-яку тему;
 • уміння використовувати ідіоми та фразеологізми, популярні приказки.

Освоївши рівень С1, можна легко підтримати розмову у будь-якій ситуації з носіями мови. Головний показник володіння advanced – уміння виразити свою думку різними способами та фразами.

В той же час не варто плутати рівні Advanced та Proficiency. Перший позначений С1, а другий як С2. Proficiency – це найвищий рівень володіння іноземною мовою, який прирівнюється за обсягом знань лексики та граматики до носіїв мови. С1 стоїть трохи нижче, при цьому у тих, хто володіє цим рівнем, не виникає проблем з висловленням своєї думки під час розмови на будь-яку тему. Розуміння розмовної мови на слух при рівні advanced не викличе жодних проблем.

Wv8PPO7MdprtUaW6ilkVRzKuXiDFnYcQZ4CGYJv75jp_o53MIBtlhjVlbAiuh-IAdHN0ml0b8-lR2w73uP740HvVBcxUfczzKBAMLQhCyZ8wQ1dfnR_A0uB74w1ITTIHmzmBcnE_Qsj013P0GsjvIg

Як покращити англійську до advanced: практичні поради

Мова – примхлива річ, яка потребує постійної практики. Більшість людей вважає, що, досягнувши рівня С1, вони прийшли до фінішу і можна більше не продовжувати навчання та розвиток. Аби не втратити своїх навичок та знань, треба постійно дізнаватись нове та поглиблювати свою англійську.

Якщо ви хочете володіти іноземною мовою на рівні advanced, то варто прислухатися до наступних порад:

 • Частіше спілкуйтеся з носіями англійської мови. При цьому вони повинні мати різноманітний акцент, щоб краще розвинути навички сприйняття мови на слух.
 • Регулярно практикуйтесь у застосуванні граматичних правил. Якщо тема викликає труднощі, то у цьому напрямку потрібно працювати інтенсивніше.
 • Читайте світові новини. Так ви опануєте велику кількість різноманітних тем на англійській мові та зможете підтримувати майже будь-яку розмову. Можете привити собі нову звичку – кожного ранку читайте англомовні сайти з новинами.
 • Підпишіться на блоги цікавих особистостей, звідки можна дізнатись велику кількість нових корисних слів.
 • Структуруйте нові слова, які нещодавно вивчили. Можете сформувати перелік слів, які знадобляться у різних ситуаціях: під час вечірки, обговорення бізнесу та теми фінансів й ін.
 • Станьте членом мовного клубу. Щоб удосконалювати власний рівень володіння мовою, краще за все спілкуватись з носіями мови.

Англійська С1 – рівень опанування мови, до якого неодмінно треба прагнути. Саме його потрібно опанувати, щоб на відмінно скласти міжнародний іспит CAE, а також отримати престижну посаду з високою оплатою у рідній країні або за кордоном.Related Post