Указ президента про розробку програми зміцнення державного статусу української мови буде підписано найближчим часом. Це мати вплив на всі установи державного значення у кожному населеному пункті країни, в тому числі і Білої Церкви.

“Найближчим часом підпишу указ про розробку десятирічної програми укорінення та зміцнення державного статусу рідної української мови. Попереду – десятиліття української мови в Україні, протягом яких позитивні зміни мають стати незворотними!”, – заявив президент України Петро Порошенко.

Раніше мовний закон Колесніченка-Ківалова було визнано неконституційним.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/240-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/240-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,мовний закон,Петро ПорошенкоУказ президента про розробку програми зміцнення державного статусу української мови буде підписано найближчим часом. Це мати вплив на всі установи державного значення у кожному населеному пункті країни, в тому числі і Білої Церкви. 'Найближчим часом підпишу указ про розробку десятирічної програми укорінення та зміцнення державного статусу рідної української мови. Попереду...| Київської області та України | Kiev Time