Вчора у Львівській обласній дитячій клініці “Охмадит” лікарка напідпитку здійснювала прийом пацієнтів.

Таку інформацію у Facebook  підтвердила головна лікарка “Охматдиту” Мар’яна Возниця.

Сп’янілий стан педіатра помітили батьки, котрі привели своїх дітей на прийом. Вони зателефонували у поліцію та написали заяву. Правоохоронці забрали, ймовірно, нетверезу жінку.

“11 година ранку вона вже “готова”, хоча сказала, що це їй не заважає оглядати дітей. І головне вона там не одна така була, бо з її слів, медсестра “виставляла” за народження дочкою дитини, вживала вся зміна”, – прокоментувала ситуацію заявниця Оксана Ксеня.

 Пізніше Возниця підтвердила “прикрий випадок” у лікарні Львова.

“Колегам та мені особисто дуже прикро та соромно за це”, – написала вона і зазначила, що у зв’язку з інцидентом буде проведено розслідування.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bez-nazvanyya-707x400-4.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Bez-nazvanyya-707x400-4-150x150.jpegКиївTimeСуспільстводіти,лікарня,огляд,Охматдит,П'яна лікаркаВчора у Львівській обласній дитячій клініці 'Охмадит' лікарка напідпитку здійснювала прийом пацієнтів. Таку інформацію у Facebook  підтвердила головна лікарка 'Охматдиту' Мар’яна Возниця. Сп’янілий стан педіатра помітили батьки, котрі привели своїх дітей на прийом. Вони зателефонували у поліцію та написали заяву. Правоохоронці забрали, ймовірно, нетверезу жінку. '11 година ранку вона вже 'готова', хоча сказала, що це їй...| Київської області та України | Kiev Time