13 березня у Білій Церкві відбулося розширене засідання міжвідомчої робочої групи щодо формування місцевого плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Захід був організований службою у справах дітей Білоцерківської міськради.

Цю стратегію розроблено з метою зміни існуючої системи інституційного догляду та виховання дітей, яка не відповідає реальним потребам дітей та сімей з дітьми, створення умов для повноцінного виховання та розвитку дитини в сім’ї, забезпечення догляду і виховання дитини в сімейному або наближеному до сімейного середовищі, популяризації важливості виховання та розвитку дитини, ролі територіальної громади у забезпеченні найкращих інтересів дитини, неприпустимості розлучення дитини з батьками через особливості її розвитку тощо.

Від імені міського голови Геннадія Дикого до присутніх звернувся його радник Микола Антонюк. Він відмітив, що у Білій Церкві періодично проводяться заходи, визначені Національною стратегією реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки. Зокрема, розроблено міську комплексну Програму подолання дитячої бездоглядності, профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, підтримки сімей з дітьми і розвитку соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді “Назустріч дітям” на 2018-2022 роки, відпрацьовано низку заходів, спрямованих на вирішення проблем дитини. Микола Антонюк також наголосив, що проблеми дітей мають вирішуватися першочергово на різних рівнях влади, і важливим при цьому є створення відповідної гуманітарної сфери для розвитку дітей, позбавлених батьківської опіки, об’єднання зусиль усіх інституцій та секторів громади заради інтересів дитини, привернення уваги до даних проблем у суспільстві тощо.

Під час заходу присутні озвучили низку проблем у сфері надання соціальних послуг для дітей та сімей з дітьми, запропонували шляхи їх вирішення, зазначили можливі перестороги на шляху до успішного результату.

Окрему увагу зосередили на вирішенні проблемних питань дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з особливими потребами тощо. Також були розглянуті основні вимоги до розробки місцевого плану розвитку соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми, реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей, проведено тренінгове заняття на дану тему.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів Білоцерківської міськради, соціальних закладів, недержавних, релігійних, благодійних організацій міста, а також громадськості.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/70665-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/70665-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,діти,Микола Антонюк,міськрада,Програма "Назустріч дітям",реформи,соцпослуги для дітей13 березня у Білій Церкві відбулося розширене засідання міжвідомчої робочої групи щодо формування місцевого плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування системи інституційного догляду та виховання дітей. Захід був організований службою у справах дітей Білоцерківської міськради. Цю стратегію розроблено з метою зміни існуючої системи...| Київської області та України | Kiev Time