Дитину доставили в обласну дитячу лікарню, але реанімаційні заходи не допомогли її врятувати.

У Тернополі поліція відкрила кримінальну справу через раптову смерть шестимісячної дівчинки, яка, за словами її батьків, настала після проведення комплексного щеплення.

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на регіональне управління Нацполіції у четвер, 26 квітня.

Правоохоронці зазначили, що дитина померла увечері 23 квітня.

“Рідні дитини припускають, що причиною могло стати комплексне щеплення, яке зробили дівчинці вранці того трагічного дня. Дівчинка виглядала абсолютно здоровою, а ввечері її стан раптово погіршився”, – йдеться у повідомленні.

Дитину доставили в обласну дитячу лікарню, але реанімаційні заходи їй не допомогли.

За попередніми результатами судово-медичної експертизи, смерть немовляти настала від гострої дихальної недостатності. Буде проведено низку експертиз для встановлення, чи дійсно такі летальні ускладнення могла спричинити вакцинація, – заявили в поліції.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/pri-grudnichku-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/pri-grudnichku-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільствовакцинація,дитина,Поліція,ТернопільДитину доставили в обласну дитячу лікарню, але реанімаційні заходи не допомогли її врятувати. У Тернополі поліція відкрила кримінальну справу через раптову смерть шестимісячної дівчинки, яка, за словами її батьків, настала після проведення комплексного щеплення. Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на регіональне управління Нацполіції у четвер, 26 квітня. Правоохоронці зазначили, що дитина...| Київської області та України | Kiev Time