доставка їжі та продуктів

Якщо епідемія ковіда нас чомусь і навчила, крім того, що потрібно регулярно мити руки і на багатьох роботах можна працювати дистанційно, то це тому, що доставка їжі додому – не розкіш, а абсолютно нормальна практика. Так що тепер у кожного великого закладу є власна служба доставлення, а менші користуються послугами посередників, типу Glovo. Але якщо ви хоч раз намагалися ось так дистанційно купити продукти, наприклад, у Сільпо, то знаєте – наскільки це незручно та наскільки високий шанс, що вам привезуть не зовсім те, що ви замовляли. І ось щоб подібної ситуації уникнути, і було засновано «Кулдім» – магазин, що спеціалізується на доставці продуктів та алкоголю європейської якості, а також готової їжі та полуфабрикатів.

Кулінарія

Все почалося саме з кулінарії. Але не звичайної, а особливої – страв із дичини та риби, оскільки спочатку «Кулдім» був просто невеликим проектом у рамках глобальної мережі магазинів полювання, риболовлі та туризму «Ібіс». Невеликим, але дуже вдалим. Щоправда, незабаром з’ясувалося, що страви з більш простих та звичних компонентів, на кшталт курки чи свинини, користуються у відвідувачів закладу навіть більшою популярністю. Це й визначило подальший розвиток нашого кулінарного будинку.

Але ви все ще можете замовити у нас різноманітні страви з щуки, судака, коропа та інших сортів риби, причому не тільки замороженої, але й найсвіжішої. З дичиною складніше – акцент змістився на звичніші сорти м’яса, типу свинини, телятини або кролятини. А якщо вам потрібна саме дичина – це вже обговорюється з нашими менеджерами.

Крім того, крім традиційних страв української кухні – борщу, котлет по-київськи тощо, ви можете замовити й авторські розробки, на кшталт голубців із креветками, домашніх смажених ковбас, телятини з вишнями чи чогось аналогічного їм. Незвичайного, але дуже смачного.

Продукти та алкоголь

Коли працюєш тільки з найкращими інгредієнтами, дуже швидко розумієш, що знайти їх досить складно. Але ми не лише знаходимо, а й готові ділитися ними з вами. У тому числі алкоголем та тютюновими виробами європейської якості. І так, ми дійсно кооперуємося з європейськими партнерами, тому в якості продуктів, які ми розповсюджуємо, ви можете не сумніватися.

Торти та оригінальні рецепти

Будь-хто, хто хоч раз намагався спробувати приготувати торт, знає, наскільки це може бути складно. Але не для наших фахівців – вони не лише з легкістю справляються з класичними українськими десертами, а й здатні створювати авторські рецепти, наприклад весільні торти. Звичайно, про це потрібно домовлятися приватно, тоді як той же «Наполеон» усі бажаючі будь-якої миті можуть замовити собі з доставкою. До речі про доставку. В межах Печерського району вона безкоштовна при замовленні від 500, а по Києву від 1000. Інакше – 50 грн. Замовлення приймаються з 10 ранку і до 9 вечора – на жаль, довелося змістити час роботи через комендантську годину.

торти та оригінальні рецепти

Кейтерінг

Ще один напрямок нашої роботи, особливо важливий для великих організацій. Кейтеринг, якщо ви раптом забули – організація бенкетів та харчування на робочому місці. І так, ми беремо на себе все, що з цим пов’язано – вам залишається лише узгодити меню та оплатити наші послуги.

Висновок

Чим же «Кулдім» вирізняється серед інших закладів? Балансом ціна/якість/різноманітність! За якістю ми однозначно перевершуємо більшість закладів громадського харчування, що спеціалізуються на українській кухні. За різноманітністю лише трохи поступаємося великим торговим мережам, на кшталт «Сільпо» чи «Novus». Але головне – ми не робимо акценти на дорогих і не дуже доступних делікатесах, як у «LE SILPO» чи подібних до нього місцях. А все тому, що ми вважаємо, що доступ до гарної та смачної їжі має бути навіть у звичайних представників середнього класу. Та й не лише у них.

Отже, якщо ви любите хорошу їжу, цінуєте свій час і стежите за своїм здоров’ям, то продукція «Кулдім» вас однозначно зацікавить. Тож – звертайтеся!