Тіло загиблого помітили у воді біля Південного мосту.

Опівдні 29 грудня до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС Києв  надійшло повідомлення про те, що в річці Дніпро біля Південного мосту у воді знайдено тіло чоловіка. Про це інформує прес-служба відомства.

Група водолазно-рятувальних робіт рятувального загону спеціального призначення дістали тіло загиблого – чоловіка 1986 року народження – та передали правоохоронцям, які наразі встановлюють причини трагедії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Деснянському районі столиці в озері Алмазне знайшли тіло потопельниці.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/mns.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/mns-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїГУ ДСНС,поліція КиєваТіло загиблого помітили у воді біля Південного мосту. Опівдні 29 грудня до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС Києв  надійшло повідомлення про те, що в річці Дніпро біля Південного мосту у воді знайдено тіло чоловіка. Про це інформує прес-служба відомства. Група водолазно-рятувальних робіт рятувального загону спеціального призначення дістали тіло загиблого - чоловіка 1986 року...| Київської області та України | Kiev Time