У Києві в ніч на 24 вересня сталася пожежа в Дарницькому районі. Повністю згоріли два автомобілі, ще один обгорів.Що стало причиною пожежі поки невідомо, проводяться експертизи.

При цьому в Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що пожежа сталася на вулиці Миколи Хвильового, 3, близько 4 ранку. Гасіння ускладнювалося тим, що габаритний пожежний автомобіль не міг оперативно дістатися до місця пожежі через припаркованих автомобілів.

“Рятувальникам довелося витрачати дорогоцінний час для додаткового прокладання магістральних ліній, щоб подати вогнегасної речовини для гасіння пожежі”, – повідомили в ГСЧС.

Пожежа була ліквідована в 4:23.

“В результаті пожежі легкові автомобілі” Volkswagen Passat “та” Kia RIO “згоріли повністю. В авто” Ford Kuga “вогнем пошкоджено моторний відсік, лакофарбове покриття, а також частково салон”, – додали рятувальники.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/U-Kyyevi-vnochi-zgorily-try-avtomobili-buly-chutni-vybuhy..jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/U-Kyyevi-vnochi-zgorily-try-avtomobili-buly-chutni-vybuhy.-150x150.jpgKievTime-HistoryПодіїДарницький районУ Києві в ніч на 24 вересня сталася пожежа в Дарницькому районі. Повністю згоріли два автомобілі, ще один обгорів.Що стало причиною пожежі поки невідомо, проводяться експертизи. При цьому в Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що пожежа сталася на вулиці Миколи Хвильового, 3, близько 4 ранку. Гасіння ускладнювалося тим, що...| Київської області та України | Kiev Time