У Софіївській Борщагівці під Києвом рано вранці в середу, 23 вересня, загорівся шестиповерховий житловий будинок.Про це повідомляє прес-служба ГСЧС України.

Відзначається, що незабаром пожежа перекинулася на покрівлю. На даний момент він локалізований.

«23 вересня о 5:25 в с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району в шестиповерховому будинку на шостому поверсі в квартирі виникла пожежа з розповсюдженням на покрівлю. О 8:12 пожежу локалізовано на площі 300 кв. м », – йдеться в повідомленні.

До гасіння залучено 36 рятувальників і 7 одиниць техніки ГСЧС.

Нагадаємо, на півдні України під час проведення штатних стрільб загорівся військовий полігон. В результаті інциденту потерпілих немає.

Також відзначимо, в Києві через пожежу на звалищі кілька районів заволокло димом.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Pid-Kyyevom-zagorivsya-shestypoverhovyj-zhytlovyj-budynok.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Pid-Kyyevom-zagorivsya-shestypoverhovyj-zhytlovyj-budynok-150x150.jpgKievTime-HistoryКиївПодіїСвятошинський районСуспільствоКиїв,пожежаУ Софіївській Борщагівці під Києвом рано вранці в середу, 23 вересня, загорівся шестиповерховий житловий будинок.Про це повідомляє прес-служба ГСЧС України. Відзначається, що незабаром пожежа перекинулася на покрівлю. На даний момент він локалізований. «23 вересня о 5:25 в с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району в шестиповерховому будинку на шостому поверсі в квартирі виникла...| Київської області та України | Kiev Time