Чт. Тра 23rd, 2024

Якому ліжку віддати перевагу — дерев’яному чи металевому?

Дерев’яні ліжкаДерев’яні ліжка

Ліжко – це найважливіший елемент інтер’єру спальні. Безумовно, лише правильно підібране ліжко створює умови для гарного відпочинку та сну. Якісне спальне місце гармонійно поєднує у собі зручність, ергономічність, функціональність зі стильним зовнішнім виглядом. Сучасні меблі представлені значним асортиментом моделей, але найчастіше ви можете обрати металеві чи дерев’яні ліжка. Тож для оптимального вибору матеріалу необхідно порівняти між собою якості та особливості дерев’яних та металевих виробів.

Меблі з дерева

Дерев’яні ліжка – це завжди актуальна класика, яка створює чарівну атмосферу затишку та спокою. Моделі вирізняються унікальною фактурою, екологічністю та міцністю. Сучасні вироби представлені в різних розмірах в залежності від кількості спальних місць, різноманітних дизайнерських рішеннях та з надійними ортопедичними основами. В якості підставок для матраца використовуються ламелі – широкі рейки з дерева, плоскі чи вигнуті. Міцні, пружні ламелі створюють відчуття зручності, комфорту та забезпечують провітрювання спального місця.

d0d5d9e4f238009f25ec86a9d7a4e86f.jpg

За типом будови дерев’яне ліжко може бути облаштовано як двома спинками, так і однією (узголів’я). Іноді трапляються моделі, які не мають ані передньої, ані задньої спинки.

Дерев’яне ліжко чудово поєднується з різними стилями інтер’єру спальні, має гарні естетичні та експлуатаційні властивості. До переваг меблів з дерева також відносять:

  • екологічність;
  • надійність;
  • функціональність;
  • практичність.

Відносна легкість обробки деревини дає можливість виробляти ліжка різних форм та оригінальних конфігурацій, створює чудові умови для виготовлення нестандартних моделей. Унікальний природний матеріал забезпечує у спальні розслабляючу атмосферу та позитивно впливає на якість сну. Окрім цього, меблі з дерева виступають як природний кондиціонер, доповнюючи повітря кімнати незрівнянним запахом лісу, звісно, якщо вони не вкриті лаком чи фарбою.

Ліжка з металу

Металеві ліжка також мають своїх шанувальників. Сучасний ринок меблів пропонує великий вибір металевих ліжок, які вирізняються універсальністю, практичністю та різномаїттям конструкцій та кольору. Каркас виробу зварюють з металевих труб і профілю та обробляють спеціальними засобами, щоб уникнути корозії. Оскільки метал – холодний матеріал, то для ослаблення ефекту та створення легкості споруди використовують ажурні візерунки, декор та обробку різними розчинами.

5c0ce4d97da053635db0be6e6aa5cf97.jpg

Перевагами металевих меблів вважаються міцність, зносостійкість та доступність. Вироби легкі та зручні у ремонті, прості у догляді та не сприяють розмноженню шкідливих мікроорганізмів та шкідників. Величезний асортимент моделей, різних за формою та кольоровою гамою, дозволяє використовувати ліжка у різних стилях умеблювання.

При створенні привабливого інтер’єру кімнати варто пам’ятати, що від правильно підібраного ліжка залежать здоров’я, активність та настрій. Приділіть увагу характерним властивостям дерев’яних та металевих моделей, щоб обрати комфортне, надійне та затишне ліжко.Related Post