Екс-ватажок бандитів “ДНР” Олександр Ходаковський показав першу позицію бойовиків “ДНР” на лінії фронту, а також Донецьк, де немає жодного поста бойовиків при в’їзді в місто з Путилівського мосту.

Як передає Depo, про це він заявив, під час поїздки з центру Донецька до передової бойовиків.

Ходаковський також зазначив, що все, що на відео не секрет для української стороні та ОБСЄ, які весь час моніторять місцевість БПЛА. За його словами, головне, що реальна ситуація приховується від звичайних мешканців “ДНР”.

“Те, що обстановка на сьогоднішній день складна це бачать всі. Те, що Україна і технічно, і юридично, і військовим чином готова до вторгнення на нашу територію – це зрозуміло всім. На скільки мені відомо, Порошенко доручив своїм керівникам Генштабу до 30 квітня розробити план деокупаціі території. Операція АТО перекваліфікована, з однієї в іншу, тобто, все що потрібно вже підготовлено. Окрім одного – не підготовлені ми, взагалі ніяк і ніяким чином, тому подивіться, якщо у кого виникнуть сумніви проїдтеся моїм маршрутом і погодьтеся зі мною або спростуйте мої сумніви”, – сказав бойовик.

Ходаковський прямував від центру Донецька (від проспекту Київського) до лінії фронту прямо до першої позиції на передовій “ДНР”.

“До самого моста, тут немає жодного блокпоста або поста міліції і при в’їзді на міст в Донецьк теж прибрали блокпост. Через 3-4 світлофора ви будете бачити як зміниться картинка … починаючи від проспекту, де знаходиться видавництво “Донеччина” – розстріляне, розбомблене на сьогоднішній день – тут починається прифронтова смуга. Це друга половина Київського проспекту, тут ще знаходяться наші підприємства. Ось, ви можете бачити фасади будинків заліплені аби як підручними матеріалами … скло замінили на ДСП та інше”, – повідомив ватажок батальону “Воток”.

Також Ходаковський показав так званий “форпост” бойовиків, без окопів та укріплень та першу позицію бойовиків “ДНР” на лінії фронту.

“Це все, що відокремлює нас від лінії фронту, раніше тут стояли бійці, ось будівля зліва, яка посічена осколками, в який знаходився діючий підрозділ, він виконував функції блокпоста та вогневої позиції… Буквально півтори хвилини і ми опинилися практично на лінії фронту… Ми, колись розраховували, що ворогу потрібно приблизно 15 хвилин, щоб проникнути в саме місто”, – зазначив бойовик.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/donetsk-ukrayna.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/donetsk-ukrayna-150x150.jpgadminUncategorizedЕкс-ватажок бандитів 'ДНР' Олександр Ходаковський показав першу позицію бойовиків 'ДНР' на лінії фронту, а також Донецьк, де немає жодного поста бойовиків при в'їзді в місто з Путилівського мосту. Як передає Depo, про це він заявив, під час поїздки з центру Донецька до передової бойовиків. Ходаковський також зазначив, що все, що на відео не секрет для української...| Київської області та України | Kiev Time