Знайдений артилерійський снаряд вилучили та знищили на полігоні.

У Києві на території парку Дружби народів піротехніки виявили артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Про це повідомляє ГУ ДСНС України.

“Так, 3 грудня, в Деснянському районі на пр. Степана Бандери, 22, на території парку Дружби народів було виявлено 1 артилерійських снаряд калібром 76 мм. Групою піротехнічних робіт 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України виявлені снаряди вилучено та знищено на полігоні”, – йдеться у повідомленні.

В ГУ ДСНСУ повідомили, що всього з початку року на території столиці було вилучено та знищено 947 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/de35b8.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/de35b8-150x150.jpgYuliyaUncategorizedартилерійський снаряд,ГУ ДСНСЗнайдений артилерійський снаряд вилучили та знищили на полігоні. У Києві на території парку Дружби народів піротехніки виявили артилерійський снаряд часів Другої світової війни. Про це повідомляє ГУ ДСНС України. 'Так, 3 грудня, в Деснянському районі на пр. Степана Бандери, 22, на території парку Дружби народів було виявлено 1 артилерійських снаряд калібром...| Київської області та України | Kiev Time