TorrentFreak проаналізував дані з BitTorrent та склав список з 5 новорічних фільмів, що найбільше завантажують під час зимових свят.

З наближенням зимових свят пік онлайн піратства зростає. І найпопулярнішими фільмами в цей час стають новорічні чи різдвяні стрічки. Як показує аналіз від TorrentFreak найбільше в цей період завантажують перший фільм з серії “Сам удома” 1990 року.

До списку найбільш завантажувальних піратських новорічних фільмів також увійшла і наступна частина з Маколеєм Калкіном в головних ролях – “Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку”. Третя частина з серії фільмів не увійшла до цього списку.

До рейтингу від TorrentFreak потрапили фільм “Як Грінч украв Різдво” з Джимом Керрі та мультиплікаційна адаптація історії “Грінч”. До п’ятірки увійшла також стрічка 2003 року “Ельф”.

Повний список з 5  фільмів, що найбільше завантажують на піратських сайтах виглядає так:

1.       Сам у дома

2.       Сам удома 2: Загублений у Нью-Йорку

3.       Грінч

4.       Ельф

5.       Як Грінч викрав Різдвоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/vBG3TSPb7OMvjMmx9RhShUYFwvm9KVao.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/01/vBG3TSPb7OMvjMmx9RhShUYFwvm9KVao-150x150.jpgadminВідпочинокНовий рік,Різдво,свята,фільмиTorrentFreak проаналізував дані з BitTorrent та склав список з 5 новорічних фільмів, що найбільше завантажують під час зимових свят. З наближенням зимових свят пік онлайн піратства зростає. І найпопулярнішими фільмами в цей час стають новорічні чи різдвяні стрічки. Як показує аналіз від TorrentFreak найбільше в цей період завантажують перший фільм...| Київської області та України | Kiev Time