22 березня у Білоцерківській міськраді відбулась нарада міського голови Геннадія Дикого з головами ОСББ та ЖБК міста. Під час зустрічі присутні обговорили питання зниження тарифів на теплопостачання – за рахунок як державної, так і міської програм.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради.

За словами міського голови Геннадія Дикого, саме представники ОСББ впроваджують передовий досвід у вирішенні господарських питань, беручи на себе всю відповідальність.

“Саме ви – ті люди, які не скаржаться на життя, ЖЕКи та міську владу, а самі взяли в руки владу і це правильно та ефективно. Ця нарада має на меті продемонструвати кращий досвід у роботі ОСББ, зниження тарифів на теплопостачання – за рахунок як державної, так і міської програм”, – сказав Геннадій Дикий.

Крім того, міський голова відзначив, що заходи з енергозбереження дають можливість заощадити на сплаті за тепло, вартість однієї гігакалорії якого у Білій Церкві для всіх однакова – 1301 грн. Жителі будинків, у яких вже проведені заходи із енергозбереження сплачують за тепло приблизно на 20% менше.

Під час зустрічі учасники наради ознайомились із успішним досвідом одного з ОСББ Білої Церкви у впровадженні заходів з енергозбереження. Зокрема, мова йде про будинки, які скористалися міською програмою “Тепла оселя”. Відповідно до неї з міського бюджету відшкодовується до 40% тіла кредиту, з державного – від 40% до 70% вартості обладнання та матеріалів. Як відзначили під час зустрічі, заходи з енергоефективності не лише дають змогу заощаджувати на сплаті за теплопостачання, але й роблять умови проживання в будинку більш комфортними, продовжують термін експлуатації будинку, а також сприяють зростанню ринкової вартості житла.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1471848104-289-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1471848104-289-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Геннадій Дикий,ЖБК,заходи з енергоефективності,міськрада,ОСББ,програма "Тепла оселя",тарифи на теплопостачання22 березня у Білоцерківській міськраді відбулась нарада міського голови Геннадія Дикого з головами ОСББ та ЖБК міста. Під час зустрічі присутні обговорили питання зниження тарифів на теплопостачання – за рахунок як державної, так і міської програм. Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради. За словами міського голови Геннадія Дикого, саме представники ОСББ впроваджують...| Київської області та України | Kiev Time