Винесено 123 рішення про притягнення злісних неплатників аліментів до адміністративної відповідальності та примусового виконання ними громадських робіт.

У Вінницькій області двоє боржників з виплати аліментів уже взялися до виконання суспільно корисних робіт на підставі відповідних постанов судів.

Про це повідомила заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко, передає прес-служба відомтсва.

Повідомляється, що боржники визнані винними у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.183-1 Купап. На них накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт.

За її словами, станом на 1 березня заборгованість одного з боржників склала 96 тис.грн., другого – 26 тис.грн. Зараз обидва боржники працевлаштовані комунальними підприємствами Вінницької області.

Нагадаємо, Глущенко раніше заявила, що у різних регіонах України злісних боржників з виплати аліментів суди направляють на виконання суспільно-корисних робіт.

“Хочу нагадати, що наразі органами державної виконавчої служби направлено до суду 6 434 протоколи про адміністративне правопорушення і судами у Київській, Рівненській, Вінницькій, Житомирській, Одеській, Сумській, Тернопільській, Харківській та інших областях уже винесено 123 рішення про притягнення злісних неплатників аліментів до адміністративної відповідальності у вигляді виконання боржниками суспільно корисних робіт. Тож бачимо, що закон діє і ухилитися від відповідальності боржникам з виплати аліментів не вдасться”, – наголосила Глущенко.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/92_main-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/92_main-707x400-150x150.jpegКиївTimeВладаСуспільствоборжники аліментів,громадські роботи,Мін'юст,Світлана ГлущенкоВинесено 123 рішення про притягнення злісних неплатників аліментів до адміністративної відповідальності та примусового виконання ними громадських робіт. У Вінницькій області двоє боржників з виплати аліментів уже взялися до виконання суспільно корисних робіт на підставі відповідних постанов судів. Про це повідомила заступник Міністра юстиції Світлана Глущенко, передає прес-служба відомтсва. Повідомляється, що боржники визнані...| Київської області та України | Kiev Time